De meerdaagse jubileumrit van Frankrijk naar Zevenhuizen kon, om redenen waar we niet meer aan terug willen denken, helaas niet doorgaan. Voor 2023 hebben Hans Uittenboogaard en Marco Kerkhof de handschoen opgepakt om sinds jaren met een gezellig clubje TCZ-ers over de grens te gaan fietsen. Tijdens de ALV op 17 februari is de keuze voor een meerdaagse fietsreis gevallen op Luxemburg met deelname aan de Jean Nelissen Classic!
De tourtocht
De Jean Nelissen Classic (JNC) is een bekende toertocht over verschillende afstanden en met de nodige hoogtemeters.met start/finish in Vianden, Noord Luxemburg. Vianden ligt op zo’n 350 (auto) kilometers van Zevenhuizen.
De tocht wordt dit jaar voor de 19e keer georganiseerd door de Driebergse Tour Club DTC.
Er is keuze uit routes van 60, 90, 125, 135, 145, 165, 180 en 220 km. Let op: de langste afstand heeft meer dan 4.000 hoogtemeters! De routebeschrijvingen (en de beklimmingen) vind je HIER.
Deelnemers ontvangen begin juni GPX bestanden van de routes.
De accommodatie
Bungalowpark La Sapiniere, An der Deckt 9836 Wahlhausen (13 km van Vianden).
Er zijn 2,3,4,6 en 8 persoons bungalows beschikbaar.
Slaapkamers zijn meestal 2-persoons met 1-persoons bedden.
De bungalows zijn voorzien van een keuken, koelkast e.d.
De planning
Donderdag 8 juni aankomst
Aankomst op vrijdag 9 juni kan ook voor diegenen die ‘alleen’ de JNC willen/kunnen fietsen.
vrijdag 9 juni gezamenlijk toertocht in de omgeving.
Het idee is om de tocht van 60 km (redelijk vlak) als basis te nemen. Voor de liefhebbers aan te vullen met een paar beklimmingen aan het eind.
Zaterdag 10 Juni Jean Nelissen Classic
Ieder schrijft zelf in voor de afstand die hij/zij wil fietsen. Het lijkt ons leuk om dit af te stemmen en met groepjes TCZ-ers zoveel mogelijk samen op te fietsen.
’s Avonds: gezamenlijk diner.
Zondag 11 juni weer terug naar huis
Eigen invulling: nog een stukje uitfietsen en dan naar huis of meteen in de auto naar huis toe?
Logistiek
Eerst alle aanmeldingen en voorkeuren verzamelen en daarna carpoolen en bungalow/kamerindeling afspreken. Deelnemers kunnen uiteraard zelf met voorstellen komen. Graag zelfs 😉
Verzorging qua eten/drinken is eigen invulling. Normaliter spreek je dat per bungalow af.
Kosten
-
Accommodatie komt op maximaal € 100 per persoon voor 3 nachten.
-
JNC (voorinschrijving NTFU lid) € 16-18. JNC is voorzien van eten en drinken onderweg.
-
Kosten heen- en terugreis zijn voor eigen rekening. Er kan natuurlijk samen vervoer geregeld worden.
-
Eten/drinken per bungalow, eventueel buiten de deur.
-
Gezamenlijk diner op zaterdag. Horeca lijkt niet héél goedkoop in Luxemburg…
Aanmelden
Als je zin en tijd hebt: geef je dan zo spoedig mogelijk (uiterlijk 12 maart 2023) op via onderstaand aanmeldformulier!
Vragen of suggesties?
Neem even contact op met een van de organisatoren. Evenementencommissie, Sectie Buitenlandse reizen:
-
Hans Uittenboogaard (
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. ) -
Marco Kerkhof (
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. )